פרק נוסף בסדרת הרשת "דרך ארץ" עם מדריך הטיולים שרגא שמידלר. והפעם: שרגא מבקר בחירבת צונם – עיר אבודה בתוך חורש טבעי, שבה מבנים ענקיים ומפוארים מהתקופה הרומית והביזנטית, שמעולם לא עברו חפירה ארכיאולוגית.
פרק נוסף בסדרת הרשת "דרך ארץ" עם מדריך הטיולים שרגא שמידלר. והפעם: שרגא מבקר בחירבת צונם – עיר אבודה בתוך חורש טבעי, שבה מבנים ענקיים ומפוארים מהתקופה הרומית והביזנטית, שמעולם לא עברו חפירה ארכיאולוגית.