מורן קורס פגשה את צופיה לקס, סטנדאפיסטית ושחקנית, לשיחה אישית על האב שנהרג בילדותה, על בתה אוריה שהתמודדה עם דיכאון ושמה קץ לחייה ועל החיים החשופים של מתמודדי הנפש. צפו
——————————
הצטרפו להידברות ב-WhatsApp
לחצו 👈 https://did.li/youtube-htv
מורן קורס פגשה את צופיה לקס, סטנדאפיסטית ושחקנית, לשיחה אישית על האב שנהרג בילדותה, על בתה אוריה שהתמודדה עם דיכאון ושמה קץ לחייה ועל החיים החשופים של מתמודדי הנפש. צפו
——————————
הצטרפו להידברות ב-WhatsApp
לחצו 👈 https://did.li/youtube-htv